Novice

24. MM Miklavž 2015

1.12.2015, Kranj - V soboto 28.11. so se naši plavalci udeležili 24. mednarodnega mitinga Miklavž 2015. V močni konkurenci 624 prijavljenih plavalcev in plavalk, so si priplavali kar nekaj stopničk.

Na koncu dneva se je 8 najboljših plavalcev v seštevku rezulatov posamezne kategorije uvrstilo v finalno tekmovanje 100m mešano, kjer smo imeli Triglavani 8 plavalcev. Med fanti so v finalu B nastopili Nahtigal Benjamin, Perme Modrijančič Črt in Vintar Miha. V finalu A pa je nastopil Vouk Nace. Med dekleti pa se je v finale C uvrstila Zupan Neža, v finale B Lotrič Maja in v finale A Hribar Petja ter Čelik Tina, ki je zasedla 2. mesto.