Novice

XVI. MM TROFEJ BEOGRADA 2017

20.06.2017, Kranj - Plavalci in plavalke plavalnega kluba Triglav iz Kranja so pretekli vikend sodelovali na tekmovanju za XVI. TROFEJ BEOGRADA. Na tekmovanju je nastopilo 25 plavalcev in plavalk našega kluba, ki so se pomerili v konkurenci 31 klubov iz Slovenije, Srbije, BIH, Bolgarije, Romunije in Makedonije s skupaj preko 300 udeleženci.

Pri fantih se je v absolutni kategoriji najbolj izkazali Vovk Nace z zlatim odličjem na 400 m mešano. V svojih starostnih kategorijah pa so odličja dosegali še Perme Modrijančič Črt, Čelik Jaka, Janhuba Jure in Vintar Miha.

Pri dekletih je v absolutni kategoriji največji uspeh dosegla Čelik Tina, ki se je z dvema zlatima in dvema srebrnima odličjema na koncu uvrstila na skupno drugo mesto za TROFEJO BEOGRADA. Na stopničke v absolutni kategoriji sta se zavihteli še Hribar Petja s tremi bronastimi odličji in Grilc Neža z enim bronastim odličjem. V starostnih kategorijah so odličja osvojile še Pogačar Zala, Ključanin Sara, Špik Eva in Wagger Ema.

Skupaj je Triglav dosegel 9 odličij v absolutni kategoriji (tri zlate, dve srebrni in štiri bronasta odličja).

Za organizacijo tekmovanja lahko rečemo, da je bila izpeljana na vrhunskem nivoju in se bomo zato tekmovanja še udeležili v prihodnje.

Vsem plavalcem in plavalkam čestitamo za odlične dosežke.

Pripravil: Roni Pikec