Novice

23. Velikonočni miting 2018

Kranj, 7.4.2018 - Za nami je že 23. Velikonočni miting v organizaciji PK Neptun iz Celja, na katerem so tekmovali plavalci in plavalke iz 11 klubov.

Za PK Triglav se je borilo 33 tekmovalcev, ki so se tudi tokrat odlično odrezali. V konkurenci
130-ih tekmovalcev so si medalje priplavali: Jure Janhuba (2 zlati in 2 srebrni), Rožle Pajntar (1 zlato, 1 srebrno in 2 bronasti), Aleš Ivičič (1 bronasto) in Tilen Maček (2 bronasti). Med deklicami pa so v konkurenci 92-ih tekmovalk medaljo osvojile: Ema Wagger (2 zlati), Sergeja Hribar (2 zlati, 1 srebrno in 1 bronasto), Blaža Pajntar (1 srebrno) in Karin Korelc (1 bronasto).

S štafeto v postavi Janhuba J., Hribar S., Posnjak J. in Wagger E. so naši plavalci le potrdili  dobro pripravljenost in tako osvojili 1. mesto. Le to potrjuje tudi statistika medalj, saj so na lestvici zasedli 2. mesto. Pred PK Triglav se je uspelo uvrstiti le PK Branik Maribor.

Vsekakor je potrebno izpostaviti tudi posebno odličje, ki ga je Jure Janhuba prejel za najboljšega plavalca po seštevku točk štirih posamičnih disciplin.