Novice

Mladi Triglavani odlično nastopili  v Ribnici

Mladi Triglavani odlično nastopili v Ribnici

21. oktober 2014, Kranj - Plavalci in plavalke plavalnega kluba Triglav iz Kranja so pretekli vikend sodelovali na tekmovanju za 8. Pokla Inles Ribnice.

S skupaj 32 osvojenimi odličji v različnih starostnih kategorijah so dominirali ostale klube. Skupno so osvojili kar 13 zlatih odličij, 9 srebrnih in 10 bronastih, kar kaže na kvalitetno delo z mladimi v klubu.

Pri dečkih so v svojih starostnih kategorijah po eno zlato odličje osvojili Maček Tilen, Nahitigal Benjamin in Perme Modrijančič Črt. Z dvema srebrnima odličjema se je okitil Nahtigal Benjamin in enim Vovk Nace. Bronasta odličja so dosegli še Ivičič Anže, Maček Tilen, Nahtigal Benjamin, Perme Modrijančič Črt in Vovk Nace.

Pri deklicah se je kar trikrat zavihtela na najvišjo stopničko Marčun Mojca in po enkrat Kolarič Nika, Korbič Julija, Lotrič Maja in Marčun Manca. Srebrna odličja so osvojile Hribar Petja, Lotrič Maja, Marčun Mojca in Škulj Ana. Po eno bronasto odličje so osvojile še Hribar Petja, Lotrič Maja in Marčun Manca.

V najbolj prestižni del tekmovanja, popoldanski finale v disciplini 100m Mešano, se je s seštevkom štirih individualnih nastopov uspelo uvrstiti, kar desetim triglavanom:  Ivičič Anže, Marčun Miha, Nahtigal Benjamin, Perme Modrijančič Črt, Vovk Nace, Hribar Petja, Lotrič Maja, Marčun Manca, Marčun Mojca in Škulj Ana.

V finalu se je na najvišjo stopničko in s tem skupnim zmagovalcem uspelu uvrstiti Marčun Manci in Marčun Mojci, vice prvaka tekmovanja sta postala Nahtigal Benjamin in Škulj Ana, ter stopničko nižje še Vovk Nace in Lotrič Maja.