Novice

10. Pokal RIBNICA 2016

17.10.2016, Kranj - Plavalci in plavalke plavalnega kluba Triglav iz Kranja so pretekli vikend sodelovali na tekmovanju za 10. Pokla Ribnice. S skupaj 19 osvojenimi odličji v različnih starostnih kategorijah so dominirali ostale klube. Skupno so osvojili kar 5 zlatih odličij, 6 srebrnih in 8 bronastih, kar kaže na kvalitetno delo z mladimi v klubu.

Pri dečkih so se v svojih starostnih kategorijah najbolj izkazali Tibor Balek Colnar z dvema zlatima in dvema srebrnima odličjima, Janhuba Jure z enim zlatim odličjem ter Vintar Miha, Pajntar Rožle in Boškan Sašo s po enim bronastim odličjem.

Pri deklicah sta se največkrat na zmagovalni oder zavihteli Pajntar Blaža, ki je osvojila dve zlati in eno bronasto odličje ter Pogačar zala, ki je osvojila eno srebrno in dve bronasti odličji. Korelc Karin in Zupan Neža sta si priplavali vsaka po eno srebrno odličje. Špik Evi pa je uspelo osvojiti dve bronasti odličji.

V najbolj prestižni del tekmovanja, popoldanski finale v disciplini 100m Mešano, se je s seštevkom štirih individualnih nastopov uspelo uvrstiti Balek Colnar Tiborju in Vintar Mihi, ki sta na koncu osvojila prestižni pokal za drugo in tretje mesto. Pri deklicah pa je uspelo lovoriko za tretje mesto osvojiti Pogačar Zali.

Vsem plavalcem in plavalkam čestitamo za odlične dosežke.

Pripravil: Roni Pikec