Novice

45. Pokal Krško

5.6.2016, Kranj - V soboto, 4.6. smo se s 18 plavalci mlajših skupin odpravili na 45. pokal Krškega. V konkurenci 229 plavalcev so se naši odlično odrezali.

Dopoldanski del se je zaključil s štafeto 4x50 prosto, kjer so punce v postavi Di Lenardo Ana, Zupan Neža, Di Lenardo Tara in Hribar Sergeja, zasedle prvo mesto, fantje v postavi Perme Modrijančič Črt, Pajntar Rožle, Janhuba Jure in Jelovčan Jaka, pa so končali, kot tretji.

Po stopničkah osvojenih v dopoldanskem delu in po krajši pavzi za kosilo, se je popoldan nadaljeval prav tako uspešno kot dopoldan.

Med Triglavani je bila na koncu najbolj usprešna Neža Zupan, ki je v seštevku 3 rezultatov osvojila prvo mesto v svoji kategoriji, v vseh nastopih pa si je priplavala stopničke. Na 100 prsno in 200 mešano je zmagala, v disciplini 100 prosto pa je osvojila 2. mesto. Bila pa je tudi članica zmagovite štafete.
Poleg Neže si je v vseh nastopih stopničke priplaval Perme Modrijančič Črt, ki je na 200 mešano zasedel 1. mesto, na 100 hrbtno in 100 delfin je končal na 2. mestu, na 100 prsno, 100 prosto ter v štafeti pa je končal kot 3.