Novice

5. mesto na DP za dečke in deklice

22. 7. 2019, Kranj - Pretekli vikend je od 19 - 21 .7 .2019 v organizaciji Plavalnega kluba Fužinar Ravne potekalo Državno prvenstvo za dečke in deklice. V konkurenci 198 plavalcev in plavalk iz 25 slovenskih klubov je nastopilo 10 triglavanov.

Med dekleti je bila najuspešnejša Zoja Šiler Klemenčič, ki si je priplavala dva 2. mesta na 400 m mešano in 200 m delfin in 3. mesto na 200 m hrbtno. Dejan Radišić je bil najuspešnejši med fanti, priplaval si je 1. mesto in s tem naslov državnega prvaka na 200 m delfin.

V mlajšem letniku je med puncami izstopala Sergeja Hribar, ki je osvojila diplome  za 2. mesto na 200 m delfin in dve 3. mesti na 400 m mešano ter 100 m prsno. Med fanti je na tretjo stopničko stopil Filip Kustec na 200 m mešano.

V skupnem točkovanju smo osvojili 5. mesto kar je za 3 mesta boljše kot na zimskem državnem prvenstvu.