Novice

31. Pokal MESTA CELJE 2016

14.11.2016, Kranj - Plavalci in plavalke plavalnega kluba Triglav iz Kranja so pretekli vikend sodelovali na tekmovanju za 31. Pokla mesta Celje 2016. Sobotnega dela tekmovanja se je udeležilo 9 plavalcev in plavalk iz PK Triglava, ki so se pomerili v konkurenci 21 klubov iz Slovenije in Hrvaške s skupaj preko 200 udeležencev.

Pri fantih se je v svoji starostni kategoriji najbolj izkazali Tibor Balek Colnar z dvema osvojenima odličjema. V disciplini 50m Delfin je z novim osebnim rekordom osvojil srebrno odličje in v disciplini 200m Prosto zasedel tretje mesto in si s tem priboril bronasto odličje.

Pri dekletih je največji uspeh dosegla Špik Eva, ki se je z osebnim rekordom na 400m Mešano zavihtela na najvišjo stopničko in s tem osvojila zlato odličje. Poleg zlatega odličja je Eva osvojila še bronasto odličje na pol krajši razdalji v disciplini 200m Mešano. S tem je bila Eva tudi najuspešnejša tekmovalka od Triglavanov na tem tekmovanju.

Poleg Tiborja in Eve so se tekmovanja udeležili še Boškan Sašo, Stepišnik Varek Jan, Bizjak Nika, Broder Mirna, Koprivnikar Špela, Robljek Manca in Žagar Pia, ki so skupaj popravili kar 15 osebnih rekordov.

Za organizacijo tekmovanja lahko rečemo, da je bila izpeljana na vrhunskem nivoju in se bomo zato tekmovanja še udeležili v prihodnje.

Vsem plavalcem in plavalkam čestitamo za odlične dosežke.

Pripravil: Roni Pikec