Novice

Zoja in Sergeja osvojile stopničke na DP za dečke in deklice

Kranj, 4. 2. 2019 - Pretekli vikend se je v Mariboru odvijalo Moštveno in posamično državno prvenstvo za dečke in deklice. Nastopilo je 194 plavalcev in plavalk iz 22 slovenskih klubov. Triglavanske barve je zastopalo 13 Triglavanov in Triglavank.

V končnem seštevku točk smo zasedli 8. mesto. Imeli smo 63 nastopov od tega 47 osebnih rekordov. V popoldanska finala so se uvrstili Benjamin Ključanin, Nik Kosmač, Dejan Radišič, Zoja Šiler Klemenčič, Sergeja Hribar, Tara Di Lenardo in Ana Bedrač.

Najuspešnejša Triglavanka je bila Zoja Šiler Klemenčič, ki si je poleg zmage in zlate kolajne na 400 m mešano priplavala še dva 2. mesta na 200 m prsno in 200 m delfin. V mlajšem letniku je Sergeja Hribar a 400 m mešanopriplavala do 3. mesta.

Čestitke vsem!

Naslednji vikend 9-10. 2. naše najmlajše plavalce čaka nastop na Moštvenem in posamičnem državnem prvenstvu za ml. dečke in ml.deklice v Mariboru.